• BAŞKAN ÇÖL’DEN BELEDİYE PERSONELİNE İFTAR YEMEĞİ
  BAŞKAN ÇÖL’DEN BELEDİYE PERSONELİNE İFTAR YEMEĞİ
 • SANDIKLI YUNUSEMRE GÖLETİ İÇİN KAMULAŞTIRMA İŞLEMLERİNE BAŞLANDI
  SANDIKLI YUNUSEMRE GÖLETİ İÇİN KAMULAŞTIRMA İŞLEML
 • Öğretmen rotasyon süresi 15 yıla uzatıldı
  Öğretmen rotasyon süresi 15 yıla uzatıldı
 • SANDIKLI’DA GÜNEŞ ENERJİSİ ÜRETİM TESİSİ KURULYOR
  SANDIKLI’DA GÜNEŞ ENERJİSİ ÜRETİM TESİSİ KURULYOR
 • Tabak: “Bir an önce Hükümet Kurulmalı”
  Tabak: “Bir an önce Hükümet Kurulmalı”
 • SANDIKLI AKHARIM’DA TOPLU İFTAR
  SANDIKLI AKHARIM’DA TOPLU İFTAR
 • İpek Soylu Fransa’da çiftlerde şampiyon
  İpek Soylu Fransa’da çiftlerde şampiyon
 • Podolski Galatasaray için İstanbul’a geliyor
  Podolski Galatasaray için İstanbul’a geliyor
 • Gencer: Demba Ba Eto’o’yu gelmeden önce uyardı
  Gencer: Demba Ba Eto’o’yu gelmeden önc
 • DİNAR SUÇIKAN'A HAYVAN BARINAĞI TAMAMLANDI
  DİNAR SUÇIKAN'A HAYVAN BARINAĞI TAMAMLANDI
Afyon, rotayı İscehisar’a çevirdi.
Afyon, rotayı İscehisar’a çevirdi.
Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Bölgesel Amatör Lig takımlarından İscehisarspor’un isim değişikliği ile Afyonkarahisar’a kazandırılabilmesi için başlatılan görüşmelerin olumlu geçtiğini söyledi Afyonkarahisarspor’un yerel amatör lige düşmesinden sonra yeni bir kulüp arayışına...
13 Temmuz 2013 17:04
Font1 Font2 Font3 Font4

Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Bölgesel Amatör Lig takımlarından İscehisarspor’un isim değişikliği ile Afyonkarahisar’a kazandırılabilmesi için başlatılan görüşmelerin olumlu geçtiğini söyledi
Afyonkarahisarspor’un yerel amatör lige düşmesinden sonra yeni bir kulüp arayışına giren il yöneticilerinin İscehisarspor ile görüştükleri öğrenildi. Afyonkarahisar Valisi İrfan Balkanlıoğlu’nun önceki gün yaptığı açıklamadan sonra Belediye Başkanı Burhanettin Çoban da İscehisarspor ile sürdürülen görüşmelerin olumlu geçtiğini belirterek, hedeflerinin ilimize yeni bir profesyonel kulüp kazandırmak olduğunu söyledi.
Afyonkarahisar Valisi İrfan Balkanlıoğlu, önceki gün ATSO’da düzenlenen ödül töreninde yaptığı konuşmada Spor Kompleksi’nin tamamlanması ile birlikte ilimizin güzel bir tesise kavuşacağını belirterek, “Ancak Afyonkarahisar’ın bu tesislerde mücadele edecek profesyonel bir takımı olmalı. Bu konuda Belediye Başkanımız Burhanettin Çoban bir takım çalışmalar sürdürüyor” demişti.
salih_ozkilincVali İrfan Balkanlıoğlu’nun bu açıklamasından sonra gözler Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’a çevrildi. Belediye Başkanı Çoban, Gazete 3’e yaptığı açıklamada Bölgesel Amatör Lig takımlarımızdan İscehisarspor’un kulüp yöneticileri ile görüşmelerin sürdüğünü ifade ederek, “İscehisarsporlu yöneticilerin onay vermesi durumunda isim değişikliğine giderek kırmızı beyazlı kulübü Afyonkarahisar’a kazandırmak istiyoruz. Şu ana kadar yaptığımız görüşmeler olumlu geçti. Bu görüşmelerden en kısa sürede olumlu sonuç alıp, Afyonspor’un yoluna Bölgesel Amatör Lig’de devam etmesi ve daha üst liglere yükselebilmesi için çalışacağız” dedi.
Bu görüşmeler sırasında Afyonkarahisar protokolünün birlikte hareket ettiğini hatırlatan Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, inşaatı devam etmekte olan Spor Kompleksi hizmete girene kadar ilimizi profesyonel bir takıma daha kavuşturmak istediklerini de sözlerine ekledi.

Afyon, rotayı İscehisar’a çevirdi. Yazısına 1 Yorum Yapıldı


Yukarı Geri Ana Sayfa