• “Eğitimler sizleri donanımlı kılar”
  “Eğitimler sizleri donanımlı kılar”
 • “Yetkilerimizi sonuna kadar kullanacağız”
  “Yetkilerimizi sonuna kadar kullanacağız”
 • “Kanserde erken teşhis önemli”
  “Kanserde erken teşhis önemli”
 • ASKOM toplantısı yapıldı
  ASKOM toplantısı yapıldı
 • Aile hekimlerine denetim yapılıyor
  Aile hekimlerine denetim yapılıyor
 • “Aşırı tuz tüketimi  ölümcül hastalıklara yol açabilir”
  “Aşırı tuz tüketimi  ölümcül hastalıklara yol açab
 • Sağlık bölge toplantıları yapılıyor
  Sağlık bölge toplantıları yapılıyor
 • Tıp Sağlık Bilimleri toplantısı yapıldı
  Tıp Sağlık Bilimleri toplantısı yapıldı
 • Hasta ziyaretleri başladı
  Hasta ziyaretleri başladı
 • “Küçük bilgiler hayat kurtarır”
  “Küçük bilgiler hayat kurtarır”
Afyon, rotayı İscehisar’a çevirdi.
Afyon, rotayı İscehisar’a çevirdi.
Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Bölgesel Amatör Lig takımlarından İscehisarspor’un isim değişikliği ile Afyonkarahisar’a kazandırılabilmesi için başlatılan görüşmelerin olumlu geçtiğini söyledi Afyonkarahisarspor’un yerel amatör lige düşmesinden sonra yeni bir kulüp arayışına...
13 Temmuz 2013 17:04
Font1 Font2 Font3 Font4

Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, Bölgesel Amatör Lig takımlarından İscehisarspor’un isim değişikliği ile Afyonkarahisar’a kazandırılabilmesi için başlatılan görüşmelerin olumlu geçtiğini söyledi
Afyonkarahisarspor’un yerel amatör lige düşmesinden sonra yeni bir kulüp arayışına giren il yöneticilerinin İscehisarspor ile görüştükleri öğrenildi. Afyonkarahisar Valisi İrfan Balkanlıoğlu’nun önceki gün yaptığı açıklamadan sonra Belediye Başkanı Burhanettin Çoban da İscehisarspor ile sürdürülen görüşmelerin olumlu geçtiğini belirterek, hedeflerinin ilimize yeni bir profesyonel kulüp kazandırmak olduğunu söyledi.
Afyonkarahisar Valisi İrfan Balkanlıoğlu, önceki gün ATSO’da düzenlenen ödül töreninde yaptığı konuşmada Spor Kompleksi’nin tamamlanması ile birlikte ilimizin güzel bir tesise kavuşacağını belirterek, “Ancak Afyonkarahisar’ın bu tesislerde mücadele edecek profesyonel bir takımı olmalı. Bu konuda Belediye Başkanımız Burhanettin Çoban bir takım çalışmalar sürdürüyor” demişti.
salih_ozkilincVali İrfan Balkanlıoğlu’nun bu açıklamasından sonra gözler Belediye Başkanı Burhanettin Çoban’a çevrildi. Belediye Başkanı Çoban, Gazete 3’e yaptığı açıklamada Bölgesel Amatör Lig takımlarımızdan İscehisarspor’un kulüp yöneticileri ile görüşmelerin sürdüğünü ifade ederek, “İscehisarsporlu yöneticilerin onay vermesi durumunda isim değişikliğine giderek kırmızı beyazlı kulübü Afyonkarahisar’a kazandırmak istiyoruz. Şu ana kadar yaptığımız görüşmeler olumlu geçti. Bu görüşmelerden en kısa sürede olumlu sonuç alıp, Afyonspor’un yoluna Bölgesel Amatör Lig’de devam etmesi ve daha üst liglere yükselebilmesi için çalışacağız” dedi.
Bu görüşmeler sırasında Afyonkarahisar protokolünün birlikte hareket ettiğini hatırlatan Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, inşaatı devam etmekte olan Spor Kompleksi hizmete girene kadar ilimizi profesyonel bir takıma daha kavuşturmak istediklerini de sözlerine ekledi.

Afyon, rotayı İscehisar’a çevirdi. Yazısına 1 Yorum Yapıldı

YORUM YAPMAYA NE DERSİNİZ


× 4 = onaltı


Yukarı Geri Ana Sayfa