• DOLAR
  7,8181
 • EURO
  9,1942
 • ALTIN
  476,74
 • BIST
  10,0746
13. ATSO SPOR OYUNLARI KAPANIŞ VE ÖDÜL TÖRENİ YAPILDI
 Afyonkarahisar Ticaret ve…

13. ATSO SPOR OYUNLARI KAPANIŞ VE ÖDÜL TÖRENİ YAPILDI Afyonkarahisar Ticaret ve…

13. ATSO SPOR OYUNLARI KAPANIŞ VE ÖDÜL TÖRENİ YAPILDI
Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası tarafından geleneksel hâle getirilen ve bu yıl 13’üncüsü düzenlenen ATSO Spor Oyunları’nın Kapanış ve Ödül Töreni, ATSO Meclis Salonu’nda, geniş bir katılımla gerçekleştirildi.

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) tarafından 2006 yılından bu yana ara vermeden sürdürülen ATSO Spor Oyunları, bu yıl 13’üncü kez gerçekleştirildi. 13. ATSO Spor Oyunları’nın Kapanış ve Ödül Töreni, ATSO Meclis Salonu’nda düzenlendi. Tören’e Afyon ValiliğiAfyonkarahisar Vali Yardımcısı Dr. Mehmet Boztepe, Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burhanettin Çoban, İl Genel Meclisi Başkanı Salih Sel, ATSO Meclis Başkanı Dr. Mehmet Sıtkı Merdivenci, ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser ile Afyonkarahisar Protokolü’nün üyeleri, Afyonkarahisar Ticaret Borsası Meclis Başkan Yardımcısı İhsan Şengül, Bolvadin Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı İlker Gül, Çay Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Nazmi Tunç, Çay Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Salih Kaygısız, Dinar Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Ahmet Acar, Dinar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Bağırkan, 13. ATSO Spor Oyunları’nda dereceye giren firma temsilcileri ve 13. ATSO Spor Oyunları’na sponsor olan firmaların temsilcileri katıldı.
SPOR BİLİNCİ ARTIYOR
Tören’de konuşan ATSO Spor Oyunları Tertip Komitesi Başkanı Gürcan Aşçı, “Bu yıl on üçüncüsünü gerçekleştirdiğimiz ATSO Spor Oyunları’nda birlik, beraberlik ve dostluk ön plana çıktı. Takımlar arasındaki rekabet, centilmence mücadeleye engel olmadı. Her yıl düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz ATSO Spor Oyunları’nın amacı, üye firmalarımızın çalışanlarına spor yapma imkânı sağlamasının yanında spor bilincinin de artırılmasıdır” dedi.
91 FİRMA MÜCADELE ETTİ
13. ATSO Spor Oyunları’nda 14 branşta 91 firmanın mücadele ettiğini belirten Aşçı, “Örnek bir spor organizasyonu olan 13. ATSO Spor Oyunları’nın başarılı bir şekilde tamamlanmasında maddi ve manevi desteklerini esirgemeyen sponsorlarımıza, bireysel ve takım sporlarında yarışan ve dereceye giren değerli firmalarımıza ve emeği geçen herkese teşekkür ediyor, hepinizi saygı ve sevgilerimi sunuyorum” diye konuştu.
365 ODA VE BORSA ARASINDA TEK
ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser ise konuşmasına “Bugün anlamlı bir gün. Bugün Milli Şairimiz Mehmet Akif Ersoy’un vefatının 82. yıldönümü. Mehmet Akif Ersoy’u saygıyla anıyorum” diyerek başladı. ATSO Spor Oyunları’nın geleneksel hâle geldiğini aktaran Serteser, “2006’da başladığımız, geleneksel hâle getirdiğimiz ATSO Spor Oyunları’nın bu yıl 13’üncüsünü düzenledik. Türkiye’de 365 Oda ve Borsa var, hiçbirinde böyle bir Spor Oyunları organizasyonu yok. Bu bizim için çok önemli. Şu ana kadar ATSO Spor Oyunları güzel bir şekilde yapıldı; bundan sonra daha profesyonel şekilde yapılmasını sağlayacağız” ifadelerini kullandı.
SPORDA BÜYÜK HAMLELER YAPILDI
Afyonkarahisar’ın sporla anılmaya başladığını hatırlatan Serteser, konuşmasına şöyle devam etti:
“Şehrimiz son birkaç senedir spor ile anılıyor. Bunda değerli Belediye Başkanımız Burhanettin Çoban’ın çok büyük katkıları var. İl Genel Meclisi Başkanı ve AFJET Afyonspor Başkanı Salih Sel’in de çok büyük katkıları var. Futbol takımımız, 5 senede Amatör Lig’den 1.Lig’e geldi. Basketbol takımımız, geçen sene en üst lige çıktı. Şehrimizde Fenerbahçe’yi, Galatasaray’ı, Beşiktaş’ı ağırlıyoruz. Galatasaray’ı deplasmanda yendik. İki senedir de voleybol takımımız en üst lig olan Efeler Ligi’nde oynuyor. Dünya Motokros Şampiyonası’nın 18. Ayağı, Sayın Belediye Başkanımız’ın büyük özverisi ile fiziki imkanlar da hazırlanarak Afyonkarahisar’da yapıldı.”
“SPORUN ŞAHLANMASINA KATKI SAĞLIYORUZ”
İSTANBUL TİCARET ODASI(İTO) Futbol Takımı ile ATSO Futbol Takımı’nın yaptığı maça da atıfta bulunan Serteser, “Dünya Motokros Şampiyonası’nın dahi yapıldığı bir ilde Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası’nın da spordan bağımsız olması mümkün değildi. Geçen hafta, İstanbul Ticaret Odası’nın Futbol Takımı ile yeni kurduğumuz ATSO Futbol Takımı maç yaptı. İlk karşılaşmayı İstanbul’da yaptık. Yeni kurulan bir takıma göre çok daha iyi oynadık. Karşı takım, son saniyede bir penaltı kazanmasaydı deplasmanda 5-4 yeniyorduk. Böyle olması da iyi oldu. İstanbul Ticaret Odası bizi çok güzel ağırladı. Maç yapma fikri de Afyonkarahisar’da yapılan İstanbul Ticaret Odası 20. Meclis Dönemi 1. Çalışma Toplantısı sırasında, çok nazik bir insan olan İTO Yönetim Kurulu Başkanı Şekib Avdagiç ve İTO yönetiminin bizi ziyaretleri sırasında oluştu. Maçın 5-5 bitmesi de harika oldu, dostluk kazandı. Afyon’da sporun şahlanmasına kendi imkanlarımızla bundan önce olduğu gibi bundan sonra da fazlasıyla katkı sağlayacağız” dedi.
ODALAR LİGİ PROJESİ HAZIRLANIYOR
ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, konuşmasında Afyonkarahisar için çok önemli bir projeden de bahsetti. Serteser, “Profesyonel bir ekibe hazırlattığım, Yönetim Kurulumuz’da konuştuğumuz bir proje var. Projenin hazırlık aşaması bittiğinde Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın M.Rifat Hisarcıklıoğlu’na sunacağım. Projenin adı Odalar Ligi. Odalar Ligi’nin Afyonkarahisar’da yapılmasını isteyeceğim. Türkiye’de 365 Oda ve Borsa var, bunların 3’te biri katılsa 120 takım eder. Bu, hem Afyon’a, hem de otellerimize katkı sağlayacaktır. Proje uygulamaya geçtiğinde Afyonkarahisar, farklı bir organizasyona da imza atmış olacaktır” diye konuştu.
SERTESER, TEK TEK TEŞEKKÜR ETTİ
13. ATSO Spor Oyunları’na destek olan, katkı sağlayan kurum ve kuruluşlara da teşekkür eden Serteser, şu ifadeleri kullandı:
“Bizi hem açılışta, hem kapanışta yalnız bırakmayan Sayın Valimiz Mustafa Tutulmaz’a, Belediye Başkanımız Burhanettin Çoban’a, İl Genel Meclisi Başkanımız Salih Sel’e, tüm Afyonkarahisar protokolüne, bize maçlarımızda yardımcı olan Emniyet Teşkilatı’na ve İl Emniyet Müdürümüz Gürsel Yıldız’a, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüz’e, İl Sağlık Müdürlüğümüz’e, ATSO Spor Oyunları Tertip Komitesi Başkanı Gürcan Aşçı ve Komite Üyeleri’ne, organizasyonu düzenleyen Rıfat Yağmur Bey’e, tüm emeği geçenlere, ana sponsorumuz Öndüç İnşaat’a, Etkinlik Sponsorlarımız Dem-Mer Mermer, Derin Tarım ve Süt Ürünleri ve Kanal 3’e, sponsor olan 33 firmaya da ayrı ayrı teşekkür ediyorum.”
AÇILIŞ TÖRENLERİ ŞÖLENE DÖNÜŞÜYOR
ATSO Meclis Başkanı Dr. Mehmet Sıtkı Merdivenci de ATSO Spor Oyunları’nın toplumsal faydalarının görüldüğünü vurguladı. Merdivenci, “13 yıldır düzenlediğimiz ATSO Spor Oyunları ile firmalarımızın spor müsabakaları aracılığıyla bir araya gelmesini, firmaların yönetici ve çalışanlarının birbiri ile iletişim kurmasını sağlıyoruz. ATSO Spor Oyunları’nın açılış törenleri ise Sayın Valimiz, Sayın Belediye Başkanımız’ın ve değerli protokol üyelerinin katılımı ile adeta şölene dönüşüyor. Protokol üyelerimiz ve işadamlarımızın birlikte katıldığı halat çekme yarışmasında renkli dakikalar yaşanıyor. Yine protokol üyelerimizin işadamlarımızla birlikte gerçekleştirilen penaltı atışları, hafızalarda güzel bir anı olarak yerini alıyor” dedi.
ÖRNEK BİR ORGANİZASYON
ATSO Spor Oyunları’nın örnek bir organizasyon olduğuna dikkat çeken Merdivenci, “Zafer Haftası’nda açılışını yaptığımız ATSO Spor Oyunları müsabakalarında en üst düzeyde heyecan yaşanmasına rağmen takımlarımızın ve sporcularımızın centilmenlikten ödün vermemekte, ailece izlenebilen karşılaşmalarda tribünlerde de dostluk ve nezaket hâkim olmaktadır. ATSO Spor Oyunları, bu yönüyle de örnek bir organizasyondur. Sözlerime son verirken ATSO Spor Oyunları’nda dereceye giren tüm firmalarımızı ve sporcularımızı kutluyorum. Bu güzel organizasyonun gerçekleşmesine katkı sağlayan tüm sponsorlarımıza, ATSO Spor Oyunları Tertip Komitesi’ne bizi ATSO Spor Oyunları’nın Açılış ve Kapanış Törenleri’nde yalnız bırakmayan Sayın Valimiz, Sayın Belediye Başkanımız ve il protokolüne teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu.
“HER İLE NASİP OLMUYOR”
Afyonkarahisar Vali Yardımcısı Dr. Mehmet Boztepe de konuşmasında Afyon’un spordaki hamlesinin öneminin altını çizdi. Boztepe, “Tüm Türkiye’de ilk defa bir Ticaret ve Sanayi Odası, bir Spor Oyunları etkinliği düzenliyor ve bunu 13 yıldır kesintisiz devam ettirmeyi başarmış durumda. Bu organizasyona 90’ın üzerinde kurum katılmış. Bu, Afyon’un spor alanında almış olduğu yolun Ticaret ve Sanayi Odası’na yansıması olarak gözüküyor. Basketbol takımımızın deplasmanda Galatasaray’ı yenmesi, voleybol takımımızın burada Galatasaray’ı yenmesinden sonra herhalde birkaç seneye kadar Real Madrid ve Barcelona’yı burada ağırlama talebi ile karşı karşıya kalacağız. Afyon, spor kampı olma pozisyonuna da gelme noktasında. Bir ilin takımlarının üst liglerde oynuyor olması her ile nasip olmuyor” dedi.
SPORCULARA VE SPONSORLARA PLAKET TAKDİM EDİLDİ
13. ATSO Spor Oyunları Kapanış ve Ödül Töreni, konuşmaların ardından plaket takdimi ile sona erdi. Bu çerçevede 14 branşta dereceye giren takım ve sporculara, 13. ATSO Spor Oyunları’na destek olan kurum ve kuruluşlara plaket takdim edildi.

13. ATSO SPOR OYUNLARI SPONSORLAR
ANA SPONSOR
AHMET ÖNDÜÇ İNŞAAT MADEN GIDA MADDELERİ TURİZM SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

ETKİNLİK SPONSORLARI
DEMMER DEMİRELLER MERMER SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
DERİN TARIM VE SÜT ÜRÜNLERİ NAKLİYE YAPI VE YAPI MALZEMELERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
KANAL 3

SPONSORLAR
AFYON ATLI SPOR KLÜBÜ
AFYON YEM SANAYİİ ANONİM ŞİRKETİ
AKRONES &THERMAL-SPA CONVENTION SPORT HOTEL
ALTINAY ŞEKERLEME SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
AYDIN MİMARLIK & İNŞAAT
BAY-SAN BAYANA HİDROLİK MAKİNA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
CEYLAN HAFRİYAT
ÇIRACI KIRTASİYE BİLGİSAYAR – OFİS MALZEMELERİ
DAKÇİM İNŞAAT VE İNŞAAT MALZEMELERİ MERMER SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
DELTA MERMER MADENCİLİK İNŞAAT İTHALAT İHRACAT ANONİM ŞİRKETİ
EVRENKAYA KÖYÜM YUMURTA
FENİŞ ELEKTRİK TİCARET VE SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ"
GND MÜHENDİSLİK İNŞAAT TAAHHÜT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
HAZER OFSET MATBAACILIK GAZETECİLİK AMBALAJ TEKSTİL TURİZM İNŞAAT GIDA NAKLİYAT İLETİŞİM EMLAK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
HMZ SİGORTA ARACILIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ
İKBAL THERMAL HOTEL &SPA
KOREL THERMAL RESORT CLİNİC & SPA
KOZA MİMARLIK & MÜHENDİSLİK
MADO
MİLANO OUTLET OPTİK &LENS AFİUM ALIŞ VERİŞ MERKEZİ
NG HOTELS AFYON
ORUÇOĞLU THERMAL RESORT
ÖZERBAND ÖZER KONVEYÖR BAND. TURİZM SAN. VE TİC. A.Ş.
PALMER MERMER-SAMİ KORHAN GÜLHAN
PARK AFYON
PLATİN KUYUMCULUK
SERTESER İNŞAAT GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
SUAT ATICI – PRESTİJ MOTORS
TAVUK DÜNYASI
TEMMER MERMER MADENCİLİK İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
YUMURTACIM KUMARTAŞLI GIDA SAN. TİC.LTD.ŞTİ.
TÜRKİYE CUMHURİYETİ ZİRAAT BANKASI ANONİM ŞİRKETİ AFYONKARAHİSAR GİRİŞİMCİ ŞUBESİ
333A TURİZM OTELCİLİK SAĞLIK İNŞAAT TARIM GAYRİMENKUL TİCARET VE SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ

13. ATSO SPOR OYUNLARI’NA KATKI SAĞLAYAN KURUM VE KURULUŞLAR
AFYONKARAHİSAR İL EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ
AFYONKARAHİSAR İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ
AFYONKARAHİSAR GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ
AFYONKARAHİSAR BASKETBOL İL TEMSİLCİSİ
AFYONKARAHİSAR VOLEYBOL İL TEMSİLCİSİ
AFYONKARAHİSAR FUTBOL HAKEM İL TEMSİLCİSİ
PARK HAYAT HASTANESİ AFYONKARAHİSAR

13. ATSO SPOR OYUNLARI MÜSABAKALARINDA DERECEYE GİRENLERİN LİSTESİ

DART KARMA:
1. DAKÇİM İNŞAAT VE İNŞAAT MALZEMELERİ MERMER SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ ADINA M. ASIM BOZCA
2. ÇAĞLAYAN ORMAN ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ ADINA AHMET MÜFİT BAYSAL
3. ATSO ADINA SELDA ERGÜLER

DART KADINLAR:
1. AFYON ODAK GAZETECİLİK MATBAACILIK YAYINCILIK REKLAMCILIK OTOMOTİV VE OTO KİRALAMA SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ ADINA RABİA GÜZBEY
2. ATSO İKTİSADİ İŞLETME ADINA YASEMİN MERCAN
3. ATSO ADINA FERAH BEKTEŞ

TAVLA:
1.ATSO ADINA MEHMET DUMAN
2. AFYON ECZA DEPOSU SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ ADINA MUSTAFA GÜL
3. ÇAĞLAYAN ORMAN ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ ADINA YUNUS EFE

100 METRE KOŞU:
1. MEHMET AYGÜN MERMER İNŞAAT NAKLİYE TARIMSAL HAYVANCILIK SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ADINA MESUT KARAGÖZ
2. BOTAŞ NEHİR BOYA EMPRİME SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ AFYONKARAHİSAR ŞUBESİ ADINA SONER ÖZTEKİN
3. ALİMOĞLU MADENCİLİK SANAYİİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ ADINA ALİ AYDIN

400 METRE KOŞU:
1. NG KÜTAHYA SERAMİK PORSELEN TURİZM ANONİM ŞİRKETİ NG GÜRAL AFYON WELLNESS & CONVENTION ŞUBESİ ADINA BEYTULLAH ATILGAN
2. MEHMET AYGÜN MERMER İNŞAAT NAKLİYE TARIMSAL HAYVANCILIK SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ADINA MESUT KARAGÖZ
3. BOTAŞ NEHİR BOYA EMPRİME SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ AFYONKARAHİSAR ŞUBESİ ADINA SONER ÖZTEKİN

PENALTI ATIŞI:
1. POSTA İŞLEME VE DAĞITIM MERKEZ MÜDÜRLÜĞÜ (PTT) ADINA HULUSİ KANLI
2. DERVİŞOĞLU MERMER SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ADINA HALİL FİDAN
3. KOREL ELEKTRONİK SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ AFYONKARAHİSAR ŞUBESİ ADINA ABDULLAH TAKTAK

BİLEK GÜREŞİ-KADINLAR:
1. ALİMOĞLU MADENCİLİK SANAYİİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ ADINA SERPİL ŞEN
2. ALİMOĞLU MERMER SANAYİİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ ADINA CANAN YURTERİ
3. KANAL 3 ADINA EZGİ ÖRTEN

BİLEK GÜREŞİ-ERKEKLER:
1. NG KÜTAHYA SERAMİK PORSELEN TURİZM ANONİM ŞİRKETİ NG GÜRAL AFYON WELLNESS & CONVENTION ŞUBESİ ADINA ERSİN ŞEVİK
2. ALİMOĞLU MERMER SANAYİİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ ADINA ABDULLAH TEMİR
3. ALİMOĞLU MADENCİLİK SANAYİİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ ADINA İBİŞ KÖKEN

YÜZME
1. ALİMOĞLU MADENCİLİK SANAYİİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ ADINA GÜRKAN ÇAKIR
2.ATSO ADINA FATİH KARŞEN
3. ALİMOĞLU MERMER SANAYİİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ ADINA SEDATCAN TANRIÖVER

BOWLİNG KADINLAR:
1.ATSO ADINA FERAH BEKTEŞ
2. GÜL EĞLENCE VE GIDA İNŞAAT TURİZM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ADINA ÜMRAN ZELİHA KENAR
3. MUSA MERMER MADENCİLİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ADINA ZAHİDE SARIÇİÇEK

BOWLİNG ERKEKLER:
1. AFYON ODAK GAZETECİLİK MATBAACILIK YAYINCILIK REKLAMCILIK OTOMOTİV VE OTO KİRALAMA SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ ADINA GÜRANİ GÜZBEY
2. ORBİS MERMER SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ADINA EYÜP ŞAHİN
3. MEGABİRLİK GAZETECİLİK BASIN YAYIN REKLAM AJANS PRODÜKSİYON BİLİŞİM TİCARET VE SANAYİ ANONİM ŞİRKETİ ADINA ENVER GÜNDÜZ

MASA TENİSİ
1. AFYONKARAHİSAR BAROSU ADINA CENK ÖZGEN
2. BUDAN TURİZM OTOMOTİV PETROL GIDA İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ OTEL ŞUBESİ ADINA ALİ İHSAN ŞAHİN
3. SARIDERE DAYANIKLI TÜKETİM YAPI OTOMOTİV ADINA AHMET SARIDERE

FUTBOL:
1. DERVİŞOĞLU MERMER SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
2. POSTA İŞLEME VE DAĞITIM MERKEZ MÜDÜRLÜĞÜ (PTT)
3. TINAZTEPE UN VE GIDA SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

VOLEYBOL:
1. TÜRKİYE CUMHURİYETİ ZİRAAT BANKASI A.Ş.AFYON ŞUBESİ
2. AFYON ECZA DEPOSU SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
3.AFYONKARAHİSAR BAROSU

BASKETBOL:
1.AFYONKARAHİSAR BAROSU
2. KOREL TERMAL OTEL KC KOREL KLİNİK FİZİK TEDAVİ VE SAĞLIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ
3. ASAL DOĞAL TAŞ MADENCİLİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

HALAT ÇEKME:
1. ÇAĞLAYAN ORMAN ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
2. NG KÜTAHYA SERAMİK PORSELEN TURİZM ANONİM ŞİRKETİ NG GÜRAL AFYON WELLNESS & CONVENTION ŞUBESİ
3. KOREL TERMAL OTEL KC KOREL KLİNİK FİZİK TEDAVİ VE SAĞLIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ

EN CENTİLMEN SEYİRCİ
AFYONKARAHİSAR BAROSU
AFYON ECZA DEPOSU
ZİRAAT BANKASI

SÜREKLİ KATILIM PLAKETİ
AFYON ECZA DEPOSU
ALİMOĞLU MADENCİLİK

TEŞEKKÜR PLAKETİ
GÜRCAN AŞÇI
RIFAT YAĞMUR (VE ÇALIŞMA ARKADAŞLARI)
Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Afyon03Haber

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır