• DOLAR
  7,6604
 • EURO
  8,9115
 • ALTIN
  458,62
 • BIST
  9,7897
Belediye Başkanımız Mustafa ÇİBİK, Jandarma Teşkilatının Kuruluş Yıldönümü dolayısıyla mesaj yayınladı.

Belediye Başkanımız Mustafa ÇİBİK, Jandarma Teşkilatının Kuruluş Yıldönümü dolayısıyla mesaj yayınladı.

Çibik mesajında: “Yüksek bir vazife şuuruyla, halkımızın can ve mal güvenliğinin sağlanmasında, kamu düzeninin korunmasında görev alan tarihi, şan, şeref ve başarılarla dolu Jandarma Teşkilatımızın 179’uncu kuruluş yıldönümünü kutluyorum.

Ülkemizin güvenliği, aşayişin sağlanması ve halkımızın huzuru için, halkımızla içiçe görev yapan Jandarma Teşkilatımız çağın gereklerine uygun, iyi yetişmiş, disiplini, üstün nitelikli personeli, donanımı, vatan sevgisi ve kabiliyetiyle günün her saatinde her türlü zorlu koşulda büyük bir özveriyle görevini yerine getirerek gurur verici çalışmalara imza atmaktadır.
Vatanın ve milletin bölünmez bütünlüğünün en büyük teminatlarından biri olan Jandarma Teşkilatı, milletimizin gönlünde de müstesna bir yere sahiptir.

Türk milletinin sarsılmaz vatan sevgisiyle bütünleşen güvenlik kuvvetlerimizin bölücü teröre karşı büyük kahramanlıklarla yürüttüğü mücadele her türlü takdirin üzerindedir.

Jandarma Teşkilatı’nın 179’ uncu kuruluş yıl dönümü vesilesiyle, milletimizin birlik ve beraberliği, vatanımızın bölünmez bütünlüğü ve devletimizin bekası için canlarını seve seve feda eden jandarma ve diğer tüm şehitlerimizi rahmetle, gazilerini minnet ve şükranla anarken, yürütülen hizmetlerde emeği geçen jandarma personelini ve onlara destek veren kıymetli aile fertlerini en kalbi duygularımla kutlar, sevgi ve saygılar sunarım.” dedi.

İscehisar BELEDİYESİ Afyon03Haber

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır