• DOLAR
  7,6604
 • EURO
  8,9115
 • ALTIN
  458,62
 • BIST
  9,7897
LÖSEMİLİ ÇOCUKLARA MORAL VERDİLER

LÖSEMİLİ ÇOCUKLARA MORAL VERDİLER

LÖSEML ÇOCUKLARA MORAL VERDLER


                Belediye Bakan Burhanettin Çoban’n ei Emin Çoban ve AK Parti Afyonkarahisar Kadn Kollar Bakan Belediye Meclis Üyesi Ferda Ertürk,  2-8 Kasm Lösemili Çocuklar Haftas dolaysyla Afyon Kocatepe Üniversitesi Onkoloji ve Hematoloji Hastanesi’nde yatan çocuklarmz ziyaret etti.


             Cumhurbakanmz Recep Tayyip Erdoan’n büyük destekleriyle Afyonkarahisar’a kazandrlan Afyon Kocatepe Üniversitesi Onkoloji ve Hematoloji Hastanesi’nde tedavi gören çocuklar ziyaret eden Emine Çoban ve Ferda Ertürk, hastalara moral vererek ailelerine acil ifalar diledi.Emine Çoban ve Ferda Ertürk’e Hastane Bahekim Yardmcs Çocuk Hematoloji Bilim Dal Bakan Doktor Öretim Üyesi brahim Eker elik etti. Dr. brahim Eker, çocuklarn tedavi süreçleri ile hastanenin hizmetlerine ilikin konuklarna bilgi verdi.


HASTANEMZ AFYONKARAHSAR ÇN BÜYÜK BR ANS


            Çocuklar odalarnda tek tek ziyaret eden Emine Çoban ve Ferda Ertürk ise çeitli hediyeler vererek onlarla yakndan ilgilendi.Yaptklar ziyaretler srasnda çocuklarn yüzündeki mutluluu paylatklarn ifade eden Çoban ve Ertürk “Her yl kutlanan 2-8 Kasm aras Lösemi Haftas münasebetiyle bizde Onkoloji Hastanemizde yatan hastalarmz, çocuklarmz ziyaret ettik. Toplumumuzda yaygn olarak görülen kanser hastalar içerisinde özellikle lösemi hastalarnn says oldukça fazla.  Sa olsunlar, doktorlarmz, hemirelerimiz, hasta bakclarmz hastalarmzla çok yakndan ilgileniyorlar. Afyonkarahisar’da böyle bir hastanenin bulunmas büyük bir ans. Burann yapmnda emei geçenlere de ayrca teekkür ediyoruz. Rabim hastalarmza acil ifalar versin” diye konutular.  

Afyon BelediyesiAfyon03Haber

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır