• DOLAR
  7,6904
 • EURO
  8,9752
 • ALTIN
  461,34
 • BIST
  9,8150
YERELSEN AFYONKARAHİSAR´DA TOPLANDI

YERELSEN AFYONKARAHİSAR´DA TOPLANDI

YERELSEN AFYONKARAHSAR’DA TOPLANDI


           Yerel Yönetimler Kamu verenleri Sendikas (YERELSEN) Eitim ve Bilgilendirme toplants Akrones Termal Otel’de gerçekletirildi. Eitim Programna Sakarya Büyükehir Belediye Bakan ve YERELSEN Genel Bakan Zeki Toçolu’nun yan sra, YERELSEN’e bal belediye bakanlar ve davetliler katld.


           Toplantnn ilk bölümünde YERELSEN’in faaliyetlerini içeren bilgilendirme sunumunun ardndan bir konuma gerçekletiren Sakarya Büyükehir Belediye Bakan ve YERELSEN Genel Bakan Zeki Toçolu, 25 Temmuz 2005 ylnda kurulan YERELSEN’in istikrarl admlarla yoluna devam ettiini belirtti. Afyonkarahisar’da bulunmaktan duyduklarn memnuniyeti ifade eden Toçolu, YERELSEN çalmalarnn takdirle karlandn kaydetti. Bakan Toçolu, “Deerli bakanlarmzn sendikamza kuruluundan bu yana verdii samimi destekleri için çok teekkür ediyorum. Yaptmz hizmetlere karlk siz deerli üyelerimizden gelen takdir ve teveccühlere mazhar olmak, çalmalarmzdaki azim ve evki bir kat daha artracaktr. YERELSEN olarak tempomuzu hiç düürmeden çalmalarmza devam edeceiz” ifadelerini kulland. 


            YERELSEN Yönetim Kurulu Üyesi Belediye Bakan Burhanettin Çoban ise Yerel Yönetimler Kamu verenleri Sendikas’n Afyonkarahisar’da arlamaktan büyük mutluluk duyduklarn ifade ederek düzenlenen hizmet içi eitim seminerinin baarl geçmesini temenni etti.


          ki gün süren hizmet içi eitim seminerinde Eitimci Prof. Dr. Hamza Ate, 6360 Sayl Büyükehir Belediyesi Kanunu Ekseninde Yerel Yönetim Reformlarn anlatt. Eitimci Binali Klç ise Yerel Yönetimlerde Stratejik letiim Yönetimine yönelik açklamalarda bulundu. Seminerin son gününde ise Eitimci Mustafa Bata, Kamu Kurum ve Kurulularnda Personel Çaltrlmasna Dayal Hizmet Alm Sözlemeleri kapsamnda çaltrlmakta olan içilerin sürekli içi kadrolarna veya mahalli idare irketlerinde içi statüsüne geçirilmesine ilikin usul ve esaslar anlat.  

Afyon BelediyesiAfyon03Haber

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır